HOREBİCA WEB SİTEMİZ YAYINDA !

Restaurant ve Cafe lerde görüp de, bulmakta zorlandığınız tüm ürünler, artık horebica.com da...

TESLİMAT KOŞULLARI

Teslimat adresi siparişinizin kargo tarafından teslim edileceği adrestir. Lütfen Teslimat adresinizin bilgilerini doldururken adresi tam ve doğru girdiğinizden emin olunuz. Teslim alacak kişi bölümü, paketlerinizin kargo personeli tarafından teslim edileceği kişidir ve kargo personeli bu kişi ve 1. derece yakını haricinde kargo paketlerinizi güvenlik açısından başka kimseye teslim etmeyecektir.


Teslimat adres tarifi bölümü kargo firmasının siparişlerinizi size daha hızlı ve yanlışlık olmadan teslimat yapmasını sağlayan bir tarif bölümüdür. Kısaca adres tarifinizi yapabilirsiniz. (Örn: Caminin 2 yan paraleli, kapı zili alttan 3’cü zil v.s.)
Fatura adresiniz Teslimat adresi ile aynı adresi içeriyorsa “Fatura adresim olarak ta kullan” kutucuğunu işaretleyerek aynı adresin otomatik olarak Fatura adresi bilgisine gelmesini ve kaydedilmesini sağlar.

Önemli Not: Teslimat adresi olarak lütfen kargo şubelerinin adreslerini yazmayınız. Bu tarz toplu mal teslimi yapılan adreslerden siparişlerinizin teslimatı yapılmamaktadır.

SATIN ALDIĞINIZ ÜRÜNLER EN GEÇ 5 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE KARGOYA VERİLECEKTİR.

ALIŞVERİŞLERDE KARGO ÜCRETİ ALICIYA AİTTİR. 100 TL VE ÜZERİ ALIMLARDA KARGO ÜCRETSİZDİR.

 

Eskişehir Web Tasarım